Де скачати версії Professional і Professional Plus програми CCleaner

Просунутим (і не тільки) користувачам відомо, що версія «профешіонал» програми CCleaner краще, ніж «непрофешіонал». Тому всі хочуть роздобути ту саму Pro-версію, можливості якої звичайно ж набагато ширше, хоча практично ніколи не використовуються.

Нижче ми на пальцях і картинках покажемо процес активації версій Professional (вона ж PRO) i Professional Plus, а також отримання ліцензійного ключа станом на 2020 рік. Спочатку для Android-пристроїв, а потім і для ПК.

Android

Завантажити «Pro»-версію CCleaner для Андроїда дуже просто. Натисніть сюди, скачайте там останню версію APK-установника, встановіть його як будь-який інший додаток і насолоджуйтеся.

Windows

Для початку скачайте тут безкоштовну версію програми і встановіть її. Потім запустіть програму і натисніть на іконку у вигляді стрілочки в самому низу лівої бічної панелі.

Відкриється вікно з пропозицією оновити поточну версію CCleaner на професійну, а також на план Pro Plus, який має ще більше вигід, ніж просто «ПРО».

Про Плюс

Ретельно вивчіть плюси і мінуси пропозиції і перейдіть на сторінку придбання продукту. Там буде форма, заповнивши яку і зробивши оплату, ви станете щасливим володарем елітної повної версії популярного чистильника.

От і все! І це без усіляких зломів, ключиків, ліків і «кряків», які можуть безповоротно знищити ваш комп'ютер. Все абсолютно легально і безпечно!

Думаємо, що такий лайфхак може стати відкриттям для ваших друзів і знайомих. Впевнені — вони скажуть щире «дякую» тим, хто поділитися з ними такою цінною інформацією. Не соромтеся — натисніть на іконку улюбленої соціальної мережі і зробіть репост цієї сторінки!

CCleaner
Додати коментар

;-) :| :х :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :плакати: :cool: :arrow: :???: :?: :!: