Як в CCleaner увімкнути українську мову

Дуже багато користувачів програми або додатку CCleaner мають проблеми з мовою. Англійська мова інтерфейсу засмучує їх до глибини душі, тому вони хочуть якомога швидше змінити його на український.

Хоча всі основні версії CCleaner мають українську мову інтерфейсу, не всі користувачі можуть з першого разу знайти, як її увімкнути. А це дуже просто! Подивіться нижче, як зробити це на комп'ютері та мобільних пристроях. Ми спеціально зробили для вас детальну інструкцію з великими і красивими картинками.

Windows

Вибрати бажану мову інтерфейсу програми можна прямо під час інсталяції програми. Просто скористайтеся списком, що випадає у верхній правій частині вікна установника:

Українська мова

Якщо ж ви пропустили цю можливість — не турбуйтеся. Це не смертельно. Мову можна змінити завжди! І це не викличе великих труднощів.

Просто запустіть програму і натисніть на іконку шестерні в лівій колонці. Потім натисніть на напис «Settings» (вона в самому верху меню,), і в випадаючому списку оберіть таку бажану українську (або будь-яку іншу, на ваш розсуд) мову:

Українська мова

Якщо української не бачите — прокрутіть коліщатком мишки, і вона з'явиться.

Android

Українська на АндроїдіУ більшості випадків проблеми з мовою CCleaner на мобільних пристроях не виникає. Додаток автоматично встановлює системний мову пристрою. Якщо Android у вас українською, то і додаток буде українською.

Якщо у вас виникли труднощі з відображенням «ЦеКлінера» українською мовою, щось не виходить або хочете поставити запитання — не соромтесь. Наша цілодобова служба коментарів завжди до ваших послуг!

CCleaner
Додати коментар

;-) :| :х :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :плакати: :cool: :arrow: :???: :?: :!: