Як завантажити CCleaner за допомогою торрента (і чи потрібно це робити)?

torrentДеякі користувачі персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв часто шукають в інтернеті торрент CCleaner. І часто навіть знаходять. А деякі навіть скачують і встановлюють. Але чи варто це робити? Давайте розберемося!

Для початку дайте собі відповідь — для чого вам це потрібно? Завантаження за допомогою торентів добре підходить для поширення великих і рідкісних файлів, і в цьому він працює ідеально.

Але файл установника CCleaner не є ні великим, ні рідкісним. Ви можете зайти на нашу сторінку завантаження даної програми, обрати необхідну операційну систему і легко завантажити цей чистильник «безкоштовно, за прямим посиланням, українською мовою». Це не займе у вас і пари хвилин.

До того ж завантажуючи на нашому сайті, ви не наражаєтесь на небезпеку отримати разом з інсталятором якимось чином модифіковану або інфіковану шкідливим програмним забезпеченням версію. Адже багато торрент-смітників саме цим і заробляють на своє жалюгідне існування!

На сторінках нашого ж сайту ви отримуєте саму оригінальну версію дистрибутива, з любов'ю завантажену з офіційного сайту цієї чудової програми. Просто розслабтесь і отримайте задоволення!

CCleaner
Додати коментар

;-) :| :х :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :плакати: :cool: :arrow: :???: :?: :!: