CCleaner — безкоштовна програма для оптимізації і очищення системи, а також інструмент забезпечення безпеки користувача. CCleaner видаляє непотрібні і невикористовуванні файли, звільняє місце на жорстких дисках і дозволяє запускати Windows швидше.

Скриншот CCleaner

Також CCleaner підчищає сліди вашої онлайн-активності (наприклад історію браузера). В якості доповнення він також містить повнофункціональний чистильник реєстру. До позитивних властивостей слід також віднести швидку роботу і повну відсутність в програмі усіляких рекламних або шпигунських модулів.

Всі можливості Всі можливості…
Звантажити Звантажити CCleaner…

CCleaner чистить:

Internet Explorer Internet Explorer
Тимчасові файли, історію, куки, історію автозаповнення форм, index.dat.

Firefox Firefox
Тимчасові файли, історію, куки, історію завантажень, історію форм.

Google Chrome Google Chrome
Тимчасові файли, історію, куки, історію завантажень, історію форм.

Opera Opera
Тимчасові файли, історію, куки.

Safari Safari
Тимчасові файли, історію, куки, історію форм.

Windows Windows
Кошик, останні документи, лог-файли.

Чищення реєстру Чищення реєстру
Просунуті функції для видалення невикористаних та старих записів, включно з розширеннями файлів, елементами ActiveX, деінсталяторами, загальними DLL, шрифтами, файлами довідки, шляхами до програм, іконками, неробочими ярликами і багато іншого…

Інші програми Інші програми
Видаляє тимчасові файли та списки останніх використаних файлів багатьох програм, включно з Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip та інші…

Що нового в CCleaner 5.61.7392

  • Додано очищення історії буфера обміну Windows 10.
  • Поліпшено переклади для: арабської, китайської (спрощений), китайської (традиційний), датського, фінського, угорського, корейського, норвезького, словацького, шведського і турецького мов.
  • Покращення стабільності.

Переглянути всю історію змін…